टिक-टकमा लाइभ बसेरै लाखौ कमाउने अर्की युवती पनि मिडियामा-के भन्छिन् त उनी (भिडियो हेर्नुस)

सामाजिज संजाल टिकटक अहिले अधिकांसको रोजाइमा पर्ने गरेको छ । टिकटकमा कतिपयले आफ्ना कला प्रस्तुत गर्बे गर्दछन । तर यहि सामाजिक संजालबाट लाखौ कमाउनेहरु पनि छन । केही समय अघि सामाजिक संजाल टिकटकबाट नै लाखौ कमाएका अंशु वर्मा भाइरल भाइरल भएका थिए । अहिले त्यस्तै टिकटकबाटै लाखौ कमाउने एक युवती मिडियामा आइकी छिन । उनले टिकटकमा लाइभ बसेर उक्त रकम कमाउने गरेकी छिन ।

टिकटक प्रयोगकर्ता मन्दिरा ढुंगाना लगभग ९ महिना अघिबाट आफुले टिकटकबाट पैसा कमाउन सुरु गरेको बताइन । अगाडि देखि नै टिकटक चलाउने गरेता पनि ९ महिना अघि देखि टिकटक लाइभ बस्न थालेको उनले बताइन । अहिलेसम्म आफुले ७०/८० लाखभन्दा धेरै कमाइसकेको उनले बताएकी छिन । टिकटकमा लाइभ बस्दा अन्य साथिहरुले पठाएको गिफ्टबाट पैसा आउने उनले बताइन ।

कतिपयले भने टिकटकमा मागेर ठगेर कमाउने गरेको पनि भन्ने गरेका छन नि ? भन्ने प्रश्नमा उनले नबुझ्नेहरु र अरुको रिस गर्नेहरुले त्यसो भन्ने गरेको बताइन । मन्दिराले आफुले आर्थिक अभावमा उपचार गर्न नपाएका थुप्रैलाई सहयोग गरेको र अझै त्यस्तो भेटिए गर्ने बताइन । तर पनि कुरा काट्नेहरुले जति कमाए पनि कसैलाई सहयोग नगरेको भन्दै आलोचना गर्ने गरेको बताइन । तर आफुलाई त्यसरी सबैले तिर देखाउन मन नलाग्ने गरेको उनको भनाई छ ।

सहयोग गरेको देखाएमा अलिकति सहयोग गरे जस्तो गरेर चर्चा कमाउन देखाएको भन्ने र यदि नदेखाइ गरेमा केही नगरेको भन्दै कुरा काट्ने गरेको उनको भनाई छ । कुरा काट्नेहरुलाई रोक्न नसकिने भन्दै आफू आफ्नो काम गर्ने र सहयोग पनि परेको ठाउँमा सकेको गरिरहेको र गरिरहने उनके मन्दिराले बताईन । पहिले मोबाईलमा ब्यालेन्स पनि हाल्ने पैसा नहुने मन्दिराको अहिके लाखौ पैसा बैंकमा भएको उनले बताइन ।

सामाजिक संजाललाई उपयोग गर्न जाने समय बिताउने मात्र हैन त्यसबाट राम्रै कमाउन सकिने उनी बताउँछिन । तर धेरैले यसलाई उपयोग गर्न नजानेकोले समय र पैसा बर्बाद मात्र गरेको उनले बताएकी छिन । अहिले टिकटकमा चर्चा कमाउन विभिन्न अश्लील रुपमा पनि धेरै प्रस्तुत हुने गरेको भन्दै त्यसो गर्दा क्षणिक चर्चा कमाउने हुदाँ आफ्नो इज्जत गुमाउने उनको भनाई छ । त्यो समयलाई राम्रोसगँ उपयोग गरि पैसा कमाउन सक्ने भन्दै त्यतातिर लाग्ने उनको सुझाव छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार

recent post

Sudursanchar.com एक नया नेपालि डिजिटल पत्रिका हो जसमा सबैभन्दा छिट्टो तजा खबर पढ्न पाइन्छ, यो निउज पोर्टल अहिलेको युवा पुस्तालाइ पत्रिकाबाट आफ्नै हातमा रहेको डिजिटल डिभाइस बाट हेर्न मिल्ने तरिकाले डिज​ऐन गरिएको छ ।

 

सम्पादक निस्चल सङ्गितम

© NestNepal. All right reserved. Website Designed & Developed By : Nest Nepal